Hakkımızda

Eryaman Kasr-ı

Düğün, nişan ve nikâh gibi özel günlerinizi tam da hayalini kurduğunuz şekilde yaşamak istiyorsanız sizleri Eryaman Kasr-ı Düğün Salonları Etimesgut/Ankara firmamızın birbirinden güzel olanaklarıyla tanıştırmak isteriz. Şehrin kalabalığına girmeden, ama şehirden de uzaklaşmadan, sakin ve huzurlu mekânımızda olmanın keyfini çıkaracaksınız.

Toplamda 1000 kişilik kapalı alan kapasitemiz ve ayrıcalıklı hizmetlerimizle sizleri hayallerinizle buluşturuyoruz. Modern tasarımın en güzel örneğimi göreceğiniz mekânımız yüksek tavanlı yapısı ve geniş oturma alanları sayesinde misafirlerinize ferah bir ortam sunuyor. Farklı kapasitelere sahip mekânlarımız ve teknik donanımız sayesinde aynı anda birden fazla düğün de yapabiliyoruz.

Mekânımızda etkinliklerinize göre masa düzeni seçenekleri sunuyoruz. Süsleme konusunda ise bu işin bilgi ve birikimine sahip profesyonel ekiplerle çalışıyoruz. Düğününüzle alakalı her detayı, isteklerinizi mümkün olduğunca yerine getirmeye çalışan organizatörlerimizin sihirli ellerine bırakabilirsiniz.

Salonumuzun havalandırma sistemi, jeneratör, ışık gösterisi, disko saati, sinevizyon, sıcak-soğuk klima, barkovizyon, engelli girişi, internet canlı yayın, sis gösterisi, kar gösterisi, lazer gösterisi, dinlenme salonu, mescit, güvenlik, konfeti, kafeterya, volkan, köpük, soğuk hava deposu, salona giriş asansörü, güvenlik kamerası gibi olanakları da bulunuyor. Pist alanımızın da oldukça geniş olduğunu söyleyebiliriz. Tamamen sizin isteklerinizi dikkate alarak hazırladığımız müzik listesi eşliğinde doyasıya eğlendiğiniz dakikalar organizasyonunuzun en güzel anları olacak hiç kuşkusuz.

Salon hizmetlerimiz ise şu şekilde;
7 ve 9 kat seçenekleri olan yaş pasta,
Kuru pasta-kanepe-pizza,
40 fotoğraf ve video çekimi,
2 sanatçı-orkestra-piyanist.

En değerli gününüzde kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımız bunlarla sınırlı değil. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Eryaman Kasr-ı Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız iletişim kısmında bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Form dışında sayfadaki telefon numarası yoluyla veya mail aracılığıyla da aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Eryaman Kasr-ı

Özellikler

Engelli Girişi

Yemek Servisi

Organizasyon Sorumlusu

Işık, Ses ve Sahne Hizmeti

Vale Hizmeti

Organizasyon Firması Getirme

Menü Tadımı

Menülerde Değişiklik

Diğer özellikler için iletişime geçiniz.